• 9 July Tuesday
  • MMO
Esenyurt Belediye Başkanı Sayın Kemal Deniz Bozkurt'u Makamında Ziyaret Ettik

Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi olarak 08 Temmuz 2019 tarihinde Esenyurt Belediye Başkanı Sayın Kemal Deniz Bozkurt’u makamında ziyaret ettik.

Aynı zamanda Makina Mühendisi ve Şubemiz üyesi olan Kemal Deniz Bozkurt’a, Odamız tarafından gerçekleştirilen kamusal hizmetlerin yer aldığı proje dosyası sunuldu. Dosya sunumunun ardından Odamız ve Esenyurt Belediyesi'nin işbirliği içinde gerçekleştirebileceği çalışmalar üzerine konuşuldu.

Ziyarete Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi adına MMO İstanbul Şube Yönetim Kurulu Başkanı Battal Kılıç, Beylikdüzü İlçe Temsilciliği Başkanı Sultan Arslan, Şube Müdür Yardımcısı Ertan Demirci ve Asansör Kontrol Merkezi Birim Sorumlusu Ayberk Sarıdede katıldılar.

MMO İstanbul Şube Yönetim Kurulu Başkanı Battal Kılıç ziyarete ilişkin yaptığı konuşmada, “MMO İstanbul Şubesi olarak kamu yararına yaptığımız çalışmaları ilerletmek, bilimi ve tekniği halkımızın yararına sunmak amacıyla sektör dernekleri, belediyeler ve bakanlıklar ile işbirliği yapmaya devam ediyoruz” dedi.